کانال آپارات فیلم آشپزی صفحه فیس بوک فیلم آشپزی صفحه توییتر فیلم آشپزی صفحه گوگل پلاس فیلم آشپزی صفحه لینکداین فیلم آشپزی صفحه اینستاگرام فیلم آشپزی کانال تلگرام فیلم آشپزی

اکثر افراد فکر می کنند فقط تزیین روی سالاد است که شکل آن را زیبا می سازد اما بهتر است بدانید که خود سبزیجاتی که در سالاد استفاده می شوند هم نقش بسیار مهمی در زیبا به نظر رسیدن سالاد ایفا می کند . شما می توانید حتی فقط با یک نوع سبزی هم سالاد بسیار خوشمزه ای را تهیه کنید .

به این سالاد توجه کنید ،این سالاد فقط به نمک و روغن زیتون آغشته می شود،چیزی که این سالاد را زیبا می کند سادگی آن است که به تنهایی یا در کنار یک وعده ی غذایی سرو می شود.

شما می توانید با اضافه کردن سبزیجات دیگر به این سالاد تنوع ببخشید. اکثر سوپر مارکت ها سالادهای بسته بندی شده ای را عرضه می کنند که شامل چندین نوع سبزی مختلف است.

زمانی که با انواع سبزیجات و طعم های مختلف آنها آشنا شوید می توانید سالاد با طعم دلخواه خود را آماده کنید.

وقتی شروع به درست کردن سالاد کردید ابتدا به طعم و بافت و رنگ سبزیجاتی که می خواهید با هم ترکیب کنید ، توجه کنید

اما قبل از این کار بهتر است از قبل طعم سبزیجات را تست کنید و هر کدام که دوست دارید را در سالاد بریزید.

برای این کار ابتدا سبزی مورد نظر را انتخاب کرده سپس به روغن زیتون و نمک آغشته کنید و آنرا تست کنید.این کار کمک زیادی می کند تا طعم دل خواه خود را پیدا کنید.

دقت کنید که گاهی اوقات ممکن است به تنهایی از طعم سبزی خاصی خوشتان نیاید ولی این نوع سبزی در ترکیب با دیگر سبزیجات طعم خوش ایندی را برای شما به وجود آورد .

برای شروع ،سبزیجات را دسته دسته با هم ترکیب کنید ،برای مثال ما اینجا سبزیجات بی طعم مثل کاهو یا کلم به عنوان سبزی اصلی و از کمی برگ ترب و کمی کاسنی برای اضافه کردن طعم های دیگر استفاده می کنیم.

همین طور که می بینید درست کردن یک سالاد خوشمزه کار بسیارساده ای است پس همین حالا شروع به درست کردن سالاد دلخواه خود کنید.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نرم افزار اندروید-نسخه رایگان

نرم افزار اندروید - نسخه کامل

کانال رسمی تلگرام فیلم آشپزی

محصولات جدید

جستجوی فیلم

ورود اعضا